دانشكده پرستاري آمل
۱۳۹۹ يکشنبه ۴ آبان
br ENGLISH
چشم انداز، رسالت و ارزش هاي گروه

بيانيه ي ارزش هاي گروه پرستاري

گروه پرستاري در راستاي ارزش هاي اسلامي حاكم بر جامعه و بعنوان يكي از حوزه هاي دانشكده ي پرستاري و مامايي حضرت زينب (س) آمل، در راستاي تحقق  ماموريت دانشگاه و با پشتوانه ي نيروي انساني متعهد، متخصص و نوآور نهايت تلاش خود را در جهت حفظ و ارتقاء موقعيت آموزشي و پژوهشي دانشگاه در كشور مبذول مي دارد. براي حركت در اين مسير و رسيدن به تعالي در آموزش، پژوهش  و مسئوليت پذيري اجتماعي، از ارزش هاي زير پيروي خواهد كرد:

·         فرايند آموزش دانشجوي پرستاري بر محور شايستگي، نوآوري و پايبندي او بر اصول اخلاقي براي پاسخگويي به نيازهاي جامعه استوار است.   

·         رويكرد گروه در پيشبرد امور بر پايه مشورت با همه اعضاء گروه است.

·         دانش افزبايي در همه جوانب و براي همه در همه زمان ها ضروري است.

·         حفظ  كرامت انساني در برخورد با همه ي  مشتريان سازمان، يك وظيفه ي اساسي است.

·         حركت آگاهانه به سمت آينده با ترسيم نقشه اي روشن از آينده از طريق آينده نگاري ميسر خواهد بود.

·          عدالت در روابط كاري و آموزشي يك ركن اساسي است.        

رسالت

رسالت گروه پرستاري دانشكده پرستاري و مامايي آمل، تربيت نيروي انساني انديشمند، شايسته، نوآور و علاقمند به رشته است تا با حضور در عرصه هاي آموزشي، پژوهشي، مديريتي، خدمات باليني و سطوح سه گانه پيشگيري خدمات مطلوب و درخور جامعه ايراني را با محوريت فرهنگ اسلامي ايراني مبتني بر معنويت، اخلاق و رفتار حرفه اي ارائه نمايند. حركت در اين مسير همسو با نقشه علمي دانشگاه علوم پزشكي مازندران و در مسير دانايي محوري سند چشم انداز 1404 جمهوري اسلامي ايران خواهد بود.

چشم‌انداز

چشم انداز گروه در 5 سال آينده، رسيدن به جايگاه برتر در بين دانشكده هاي پرستاري منطقه و قطب شدن در حداقل يك حوزه پژوهشي است.

 

1397/04/26
Powered by DorsaPortal