دانشكده پرستاري آمل
۱۴۰۰ يکشنبه ۲۸ شهريور
br ENGLISH
چشم انداز، رسالت و ارزش هاي گروه

بیانیه ی ارزش های گروه پرستاری

گروه پرستاری در راستای ارزش های اسلامی حاکم بر جامعه و بعنوان یکی از حوزه های دانشکده ی پرستاری و مامایی حضرت زینب (س) آمل، در راستای تحقق ماموریت دانشگاه و با پشتوانه ی نیروی انسانی متعهد، متخصص و نوآور نهایت تلاش خود را در جهت حفظ و ارتقاء موقعیت آموزشی و پژوهشی دانشگاه در کشور مبذول می دارد. برای حرکت در این مسیر و رسیدن به تعالی در آموزش، پژوهش و مسئولیت پذیری اجتماعی، از ارزش های زیر پیروی خواهد کرد:

· فرایند آموزش دانشجوی پرستاری بر محور شایستگی، نوآوری و پایبندی او بر اصول اخلاقی برای پاسخگویی به نیازهای جامعه استوار است.

· رویکرد گروه در پیشبرد امور بر پایه مشورت با همه اعضاء گروه است.

· دانش افزایی در همه جوانب و برای همه در همه زمان ها ضروری است.

· حفظ کرامت انسانی در برخورد با همه ی مشتریان سازمان، یک وظیفه ی اساسی است.

· حرکت آگاهانه به سمت آینده با ترسیم نقشه ای روشن از آینده از طریق آینده نگاری میسر خواهد بود.

· عدالت در روابط کاری و آموزشی یک رکن اساسی است.

رسالت

رسالت گروه پرستاری دانشکده پرستاری و مامایی حضرت زینب (س)آمل، تربیت نیروی انسانی اندیشمند، شایسته، نوآور و علاقمند به رشته است که توانایی ارائه مراقبت مهربانه را در شرایط ثبات و بحران در سطح جهانی داشته باشند. این دانش آموختگان با حضور در عرصه های آموزشی، پژوهشی، مدیریتی، خدمات بالینی و سطوح سه گانه پیشگیری خدمات مطلوب و درخور جامعه ایرانی را با محوریت فرهنگ اسلامی ایرانی مبتنی بر معنویت، اخلاق و رفتار حرفه ای ارائه خواهند نمود. حرکت در این مسیر همسو با نقشه علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و در مسیر دانایی محوری سند چشم انداز 1404 جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

چشم‌انداز

چشم انداز گروه در 5 سال آینده، رسیدن به جایگاه برتر در بین دانشکده های پرستاری منطقه و قطب شدن در حداقل یک حوزه پژوهشی است.

1399/10/29
Powered by DorsaPortal